İSTANBUL
ARY OTOMOTİV
ÇEKMEKÖY
Adres: KİRAZLIDERE MAH. HAVACILAR CAD. NO: 1 TAŞDELEN
Tel: 0 216 312 62 00
 
GÖKER OTOMOTİV
EYÜP
Adres: RAMİ KIŞLA CAD. NO:104
Tel: 0 212 614 03 82
 
HALİÇ OTO TİC. ve SAN. A.Ş.
BAKIRKÖY
Adres: KARTALTEPE MAH. AKSU CD. NO: 5-1
Tel: 0 212 542 27 70
 
ÖZKAR OTOMOTİV
KÜÇÜK ÇEKMECE
Adres: SÖĞÜTLÜÇEŞME MAH. HALKALI YOLU CAD. NO:237 SEFAKÖY
Tel: 0 212 599 51 02
 
KIRMAK
KARTAL
Adres: ANKARA ASFALTI KURFALI MEVKİİ NO:47 YAKACIK
Tel: 0 216 451 82 22
ANKARA
TAN OTO
YENİMAHALLE
Adres: İSTANBUL YOLU 3.KM. ÇİFTLİK KAVŞAĞI
Tel: 0 312 397 38 38
 
İZMİR
E. ALİBERTİ
BAYRAKLI
Adres: MANAS BULVARI NO.6/1
Tel: 0 232 435 71 00
 
BURSA
BANOTO
YILDIRIM
Adres: ŞİRİNEVLER MAH. ANKARA CAD. NO:797
Tel: 0 224 331 50 50
 
​​

 

 Newsletter

 
Yandaki kutuyu işaretleyerek veri paylaşım ilkelerinizi ve şartlarınızı kabul ediyorum
Gönder

İletişim İzni

Tofaş’a verdiğiniz tüm kişisel verileriniz yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz, Tofaş’ın size fayda sunabilmesi, ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, size özel kampanyalar tasarlanabilmesi, anket veya telesatış uygulamaları, araştırma, planlama, veri işleme, istatistiki analizler gibi amaçların gerçekleştirilebilmesi için Tofaş tarafından işlenecektir. Sağlanacak faydalar, elektronik ticari ileti ve bilgilendirmeler için kişisel verileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, e-posta, mektup gibi kanallardan Tofaş tarafından size sunulacaktır. Tüm kişisel verileriniz ve Tofaş, Tofaş bayi, yetkili satıcı, servislerinde yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili bilgileriniz yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda; Tofaş, internet ortamında dijital pazarlama yapılmasını sağlayan her türlü uygulamaya ve platforma, pazar araştırma firmalarına, analitik veri işleme hizmetleri veren firmalara, bu firmaların şube, acente ve franchise’larına, ayrıca bu şirketlerin altyapı sağlayıcılarına ve hizmet aldığı diğer şirketlere (gönderi şirketi, çağrı merkezi, danışmanlar gibi) aktarılabilecek ve bu kişilerce yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için işlenebilecektir. Kişisel verileriniz farklı platformlar arasında da aktarılabilecek ve bu platformlarda yer alan kişisel verileriniz birleştirilerek işlenebilecektir.

Platformlar kapsamında hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi ücretsiz ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz www.fiat.com.tr'den iletebilirsiniz.

Zaman zaman, web-sitemize güncellenmiş versiyonlar yükleyerek iş bu metin değiştirilebilir. Değiştirilen herhangi bir metin için tarafınızı bildirimde bulunulacaktır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için web-sitelerimizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.